DSPIC30F2023-30I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F2023-30I/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC30F2023-30I/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 12KB FLASH 44QFN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC30F2023-30I/ML
Številka dela DSPIC30F2023-30I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 12KB FLASH 44QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-QFN (8x8)
Hitrost 30 MIPs Serija dsPIC™ 30F
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 12KB (4K x 24) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 44-VQFN Exposed Pad
Druga imena DSPIC30F202330IML Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 35
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 12KB (4K x 24) FLASH 44-QFN (8x8) Podatkovni pretvorniki A/D 12x10b