DSPIC30F3012-20I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F3012-20I/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC30F3012-20I/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC30F3012-20I/ML
Številka dela DSPIC30F3012-20I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-QFN (8x8)
Hitrost 20 MIPS Serija dsPIC™ 30F
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 24KB (8K x 24) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 44-VQFN Exposed Pad
Druga imena DSPIC30F301220IML Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 12
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 44-QFN (8x8) Podatkovni pretvorniki A/D 8x12b