DSPIC30F3013-20E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC30F3013-20E/SP
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SDIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC30F3013-20E/SP
Številka dela DSPIC30F3013-20E/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP
Hitrost 20 MIPS Serija dsPIC™ 30F
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 24KB (8K x 24) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 28-SPDIP