DSPIC30F4012-20E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F4012-20E/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC30F4012-20E/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 48KB FLASH 28SOIC
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC30F4012-20E/SO
Številka dela DSPIC30F4012-20E/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 20 MIPS Serija dsPIC™ 30F
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena DSPIC30F401220ESO Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 20
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 48KB (16K x 24) FLASH 28-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 6x10b