DSPIC30F6011-20E/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F6011-20E/PF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC30F6011-20E/PF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 132KB FLASH 64TQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
90 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC30F6011-20E/PF
Številka dela DSPIC30F6011-20E/PF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 132KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14)
Hitrost 20 MIPS Serija dsPIC™ 30F
Velikost RAM-a 6K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-TQFP
Druga imena DSPIC30F601120EPF Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 52
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 2K x 8
natančen opis dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 132KB (44K x 24) FLASH 64-TQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b