DSPIC33FJ128GP204-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128GP204-E/PT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ128GP204-E/PT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44TQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ128GP204-E/PT
Številka dela DSPIC33FJ128GP204-E/PT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 44-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 35 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)