DSPIC33FJ128GP802-E/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128GP802-E/MM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ128GP802-E/MM
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28QFN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ128GP802-E/MM
Številka dela DSPIC33FJ128GP802-E/MM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-QFN-S (6x6)
Hitrost 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-VQFN Exposed Pad
Druga imena DSPIC33FJ128GP802EMM Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 21
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 28-QFN-S (6x6) Podatkovni pretvorniki A/D 10x10b/12b, D/A 2x16b