DSPIC33FJ128MC706A-H/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ128MC706A-H/MR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN
Podatkovni listi: 1.DSPIC33FJ128MC706A-H/MR.pdf2.DSPIC33FJ128MC706A-H/MR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ128MC706A-H/MR
Številka dela DSPIC33FJ128MC706A-H/MR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-QFN (9x9)
Hitrost 20 MIPS Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad
Druga imena DSPIC33FJ128MC706AHMR Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TA) Število I / O 53
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN (9x9) Podatkovni pretvorniki A/D 16x10b/12b