DSPIC33FJ256GP510A-E/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ256GP510A-E/PF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ256GP510A-E/PF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ256GP510A-E/PF
Številka dela DSPIC33FJ256GP510A-E/PF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14)
Hitrost 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 100-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 85 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)