DSPIC33FJ32MC101-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32MC101-I/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ32MC101-I/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 32KB FLASH 20SOIC
Podatkovni listi: 1.DSPIC33FJ32MC101-I/SO.pdf2.DSPIC33FJ32MC101-I/SO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ32MC101-I/SO
Številka dela DSPIC33FJ32MC101-I/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 32KB FLASH 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37265 pcs Podatkovni list 1.DSPIC33FJ32MC101-I/SO.pdf2.DSPIC33FJ32MC101-I/SO.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Hitrost 16 MIPs Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 1K x 16 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena DSPIC33FJ32MC101ISO Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 15
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 20-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 6x10b