DSPIC33FJ32MC302-E/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32MC302-E/MM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ32MC302-E/MM
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
183 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ32MC302-E/MM
Številka dela DSPIC33FJ32MC302-E/MM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-QFN-S (6x6)
Hitrost 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-VQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 21 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 32KB (32K x 8) FLASH 28-QFN-S (6x6)