DSPIC33FJ64GP204-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64GP204-I/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ64GP204-I/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN
Podatkovni listi: 1.DSPIC33FJ64GP204-I/ML.pdf2.DSPIC33FJ64GP204-I/ML.pdf3.DSPIC33FJ64GP204-I/ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ64GP204-I/ML
Številka dela DSPIC33FJ64GP204-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-QFN (8x8)
Hitrost 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 44-VQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 35 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 64KB (64K x 8) FLASH 44-QFN (8x8)