DSPIC33FJ64GS608T-50I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ64GS608T-50I/PT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80TQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ64GS608T-50I/PT
Številka dela DSPIC33FJ64GS608T-50I/PT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 80-TQFP (12x12)
Hitrost 50 MIPs Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 9K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 80-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 74 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 50 MIPs 64KB (64K x 8) FLASH 80-TQFP (12x12)