DSPIC33FJ64MC506A-H/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSPIC33FJ64MC506A-H/PT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSPIC33FJ64MC506A-H/PT
Številka dela DSPIC33FJ64MC506A-H/PT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (10x10)
Hitrost 20 MIPS Serija dsPIC™ 33F
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-TQFP
Druga imena DSPIC33FJ64MC506AHPT Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TA) Število I / O 53
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 16x10b/12b