LM2574-12YN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2574-12YN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 0.5A 8DIP
Podatkovni listi: LM2574-12YN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2574-12YN
Številka dela LM2574-12YN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 12V 0.5A 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74980 pcs Podatkovni list LM2574-12YN.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 52kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm) Trenutni - izhod 500mA