LM2575-12YWM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2575-12YWM
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC
Podatkovni listi: LM2575-12YWM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
341 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2575-12YWM
Številka dela LM2575-12YWM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64734 pcs Podatkovni list LM2575-12YWM.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 52kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Trenutni - izhod 1A
Številka osnovnega dela LM2575-12
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2575-12BWM-TR
LM2575-12BWM-TR
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC
Na zalogi: 52653 pcs
Prenesi: LM2575-12BWM-TR.pdf
RFQ
LM2575-12WU-TR
LM2575-12WU-TR
Opis: IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
Na zalogi: 58454 pcs
Prenesi: LM2575-12WU-TR.pdf
RFQ
LM2575-12YWM-TR
LM2575-12YWM-TR