MAQ5300-2.8YML-T5VAO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAQ5300-2.8YML-T5VAO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6DFN
Podatkovni listi: MAQ5300-2.8YML-T5VAO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAQ5300-2.8YML-T5VAO
Številka dela MAQ5300-2.8YML-T5VAO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4157 pcs Podatkovni list MAQ5300-2.8YML-T5VAO.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (2x2) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 42dB (1kHz ~ 20kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 6-DFN (2x2)
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 300mA