MCP130-300I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP130-300I/SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP130-300I/SN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC SUPRVSR 5K PULLUP 3.00V 8SOIC
Podatkovni listi: 1.MCP130-300I/SN.pdf2.MCP130-300I/SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP130-300I/SN
Številka dela MCP130-300I/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC SUPRVSR 5K PULLUP 3.00V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138605 pcs Podatkovni list 1.MCP130-300I/SN.pdf2.MCP130-300I/SN.pdf
Napetost - Prag 2.925V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve 150 ms Minimum Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Izhod Open Drain or Open Collector delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)