MCP1790-3002E/DBVAO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP1790-3002E/DBVAO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-3
Podatkovni listi: MCP1790-3002E/DBVAO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCP1790-3002E/DBVAO
Številka dela MCP1790-3002E/DBVAO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5036 pcs Podatkovni list MCP1790-3002E/DBVAO.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 70mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-3 Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 90dB ~ 80dB (100Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 70mA SOT-223-3
Tok - Supply (Max) 210µA Trenutni - Quiescent (Iq) 130µA
Trenutni - izhod 70mA Nadzorne funkcije Enable