MCP4011-502E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4011-502E/SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4011-502E/SN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DGTL POT 5K 1CH 8SOIC
Podatkovni listi: 1.MCP4011-502E/SN.pdf2.MCP4011-502E/SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4011-502E/SN
Številka dela MCP4011-502E/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 5K 1CH 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155363 pcs Podatkovni list 1.MCP4011-502E/SN.pdf2.MCP4011-502E/SN.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 70 Odpornost (Ohms) 5k
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena MCP4011502ESN delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 64 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Volatile
Vmesnik Up/Down (U/D, CS) Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-SOIC Konfiguracija Potentiometer