MCP4012T-103E/CH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4012T-103E/CH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4012T-103E/CH
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DGTL POT 10K 1CH RHEO SOT23-6
Podatkovni listi: 1.MCP4012T-103E/CH.pdf2.MCP4012T-103E/CH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4012T-103E/CH
Številka dela MCP4012T-103E/CH Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 10K 1CH RHEO SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165486 pcs Podatkovni list 1.MCP4012T-103E/CH.pdf2.MCP4012T-103E/CH.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 70 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SOT-23-6
Druga imena MCP4012T-103E/CHDKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 64 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Volatile
Vmesnik Up/Down (U/D, CS) Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface SOT-23-6 Konfiguracija Rheostat