MCP4131-502E/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4131-502E/MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4131-502E/MF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC POT DGTL SNGL 5K SPI 8DFN
Podatkovni listi: MCP4131-502E/MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4131-502E/MF
Številka dela MCP4131-502E/MF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL SNGL 5K SPI 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128729 pcs Podatkovni list MCP4131-502E/MF.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-DFN-EP (3x3) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 5k
Pakiranje Tube Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 129
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 129 Taps SPI Interface 8-DFN-EP (3x3)