MCP4131-503E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4131-503E/SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4131-503E/SN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8SOIC
Podatkovni listi: MCP4131-503E/SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4131-503E/SN
Številka dela MCP4131-503E/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128174 pcs Podatkovni list MCP4131-503E/SN.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena MCP4131503ESN delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 129 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Volatile
Vmesnik SPI Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 129 Taps SPI Interface 8-SOIC Konfiguracija Potentiometer