MCP4132-502E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4132-502E/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC RHEO DGTL SNGL 5K SPI 8DIP
Podatkovni listi: MCP4132-502E/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4132-502E/P
Številka dela MCP4132-502E/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC RHEO DGTL SNGL 5K SPI 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101252 pcs Podatkovni list MCP4132-502E/P.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 5k
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 129
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 129 Taps SPI Interface 8-PDIP