MCP4152T-103E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4152T-103E/SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4152T-103E/SN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC POT DGTL SNGL 10K RHEO 8SOIC
Podatkovni listi: MCP4152T-103E/SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4152T-103E/SN
Številka dela MCP4152T-103E/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL SNGL 10K RHEO 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74300 pcs Podatkovni list MCP4152T-103E/SN.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 257
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-SOIC