MCP4161T-503E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4161T-503E/MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4161T-503E/MS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8MSOP
Podatkovni listi: MCP4161T-503E/MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4161T-503E/MS
Številka dela MCP4161T-503E/MS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85205 pcs Podatkovni list MCP4161T-503E/MS.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Serija WiperLock™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 257
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-MSOP