MCP4231T-503E/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4231T-503E/SL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4231T-503E/SL
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DGTL POT 50K 2CH 14SOIC
Podatkovni listi: MCP4231T-503E/SL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4231T-503E/SL
Številka dela MCP4231T-503E/SL Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 50K 2CH 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85358 pcs Podatkovni list MCP4231T-503E/SL.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena MCP4231T-503-E/SL
MCP4231T-503-E/SLTR
MCP4231T-503-E/SLTR-ND
MCP4231T-503E/SLTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 129 Število vezij 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Volatile
Vmesnik SPI Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 14-SOIC Konfiguracija Potentiometer