MCP4242-103E/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4242-103E/MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4242-103E/MF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC POT DGTL DUAL 10K RHEO 10DFN
Podatkovni listi: MCP4242-103E/MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
480 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4242-103E/MF
Številka dela MCP4242-103E/MF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL DUAL 10K RHEO 10DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80396 pcs Podatkovni list MCP4242-103E/MF.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 10-DFN (3x3) Serija WiperLock™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tube Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 129
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik SPI Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 10-DFN (3x3) Konfiguracija Rheostat