MCP4242T-502E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4242T-502E/UN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4242T-502E/UN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC RHEOSTAT 5K 2CH 10MSOP
Podatkovni listi: MCP4242T-502E/UN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4242T-502E/UN
Številka dela MCP4242T-502E/UN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC RHEOSTAT 5K 2CH 10MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62536 pcs Podatkovni list MCP4242T-502E/UN.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 10-MSOP Serija WiperLock™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 5k
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Druga imena MCP4242T-502E/UNCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 129 Število vezij 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Vmesnik SPI Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 10-MSOP Konfiguracija Rheostat