MCP4431-103E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4431-103E/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4431-103E/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC POT 10K QUAD 7BIT 20QFN
Podatkovni listi: 1.MCP4431-103E/ML.pdf2.MCP4431-103E/ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4431-103E/ML
Številka dela MCP4431-103E/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT 10K QUAD 7BIT 20QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90466 pcs Podatkovni list 1.MCP4431-103E/ML.pdf2.MCP4431-103E/ML.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 20-QFN (4x4) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tube Paket / primer 20-VFQFN Exposed Pad
Druga imena MCP4431103EML delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 129 Število vezij 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Volatile
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 129 Taps I²C Interface 20-QFN (4x4) Konfiguracija Potentiometer