MCP4431T-103E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4431T-103E/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4431T-103E/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC POT 10K QUAD I2C 7BIT 20QFN
Podatkovni listi: 1.MCP4431T-103E/ML.pdf2.MCP4431T-103E/ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4431T-103E/ML
Številka dela MCP4431T-103E/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT 10K QUAD I2C 7BIT 20QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81795 pcs Podatkovni list 1.MCP4431T-103E/ML.pdf2.MCP4431T-103E/ML.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 20-QFN (4x4) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-VFQFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 129
Število vezij 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 129 Taps I²C Interface 20-QFN (4x4)