MCP4441T-502E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4441T-502E/ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4441T-502E/ST
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Podatkovni listi: MCP4441T-502E/ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4441T-502E/ST
Številka dela MCP4441T-502E/ST Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Količina na voljo 82123 pcs Podatkovni list MCP4441T-502E/ST.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP Serija WiperLock™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 5k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 129
Število vezij 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 5k Ohm 4 Circuit 129 Taps I²C Interface 20-TSSOP Konfiguracija Potentiometer