MCP45HV51-104E/MQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP45HV51-104E/MQ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP45HV51-104E/MQ
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DGTL POT 100K 256TAPS 20QFN
Podatkovni listi: MCP45HV51-104E/MQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP45HV51-104E/MQ
Številka dela MCP45HV51-104E/MQ Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 100K 256TAPS 20QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78835 pcs Podatkovni list MCP45HV51-104E/MQ.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V, 10 V ~ 36 V, ±5V ~ 18 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 100 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 20-QFN (5x5) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 145 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tube Paket / primer 20-VQFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število Taps 256
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Volatile Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Mute, Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 20-QFN (5x5)