MCP4642T-104E/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4642T-104E/MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP4642T-104E/MF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DGTL POT 100K 129TAPS 10-DFN
Podatkovni listi: MCP4642T-104E/MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP4642T-104E/MF
Številka dela MCP4642T-104E/MF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 100K 129TAPS 10-DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79658 pcs Podatkovni list MCP4642T-104E/MF.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 10-DFN (3x3) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad
Druga imena MCP4642T-104E/MFTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 129 Število vezij 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 129 Taps I²C Interface 10-DFN (3x3) Konfiguracija Rheostat