MCP6S22-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP6S22-I/SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP6S22-I/SN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 8SOIC
Podatkovni listi: 1.MCP6S22-I/SN.pdf2.MCP6S22-I/SN.pdf3.MCP6S22-I/SN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCP6S22-I/SN
Številka dela MCP6S22-I/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64612 pcs Podatkovni list 1.MCP6S22-I/SN.pdf2.MCP6S22-I/SN.pdf3.MCP6S22-I/SN.pdf
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.5 V ~ 5.5 V Napetost - vhodni odmik 275µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 22 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena MCP6S22-I/SNR
MCP6S22-I/SNR-ND
MCP6S22ISN
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Trenutni - dobava 1mA Trenutni - izhod / kanal 30mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 1pA Številka osnovnega dela MCP6S22
Vrsta ojačevalnika Programmable Gain -3db Bandwidth 12MHz