MIC2006-0.5YM6
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2006-0.5YM6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC2006-0.5YM6
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6
Podatkovni listi: MIC2006-0.5YM6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
807 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC2006-0.5YM6
Številka dela MIC2006-0.5YM6 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105302 pcs Podatkovni list MIC2006-0.5YM6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 2.5 V ~ 5.5 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija - Rds On (Typ) 70 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Bulk
Paket / primer SOT-23-6 Vrsta izhoda P-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Slew Rate Controlled
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO Tok - izhod (maks.) 500mA
Številka osnovnega dela MIC2006
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC2005.VP
MIC2005.VP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE AUTO 5A 32VDC BLADE MICRO
Na zalogi: 18882 pcs
Prenesi: MIC2005.VP.pdf
RFQ
MIC2006-0.5YM6TX
MIC2006-0.5YM6TX
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6