MIC2015-1.2YM6TX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2015-1.2YM6TX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC2015-1.2YM6TX
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-6
Podatkovni listi: MIC2015-1.2YM6TX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC2015-1.2YM6TX
Številka dela MIC2015-1.2YM6TX Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59432 pcs Podatkovni list MIC2015-1.2YM6TX.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 2.5 V ~ 5.5 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija - Rds On (Typ) 70 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 Vrsta izhoda P-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Slew Rate Controlled
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature Tok - izhod (maks.) 1.2A
Številka osnovnega dela MIC2015
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC2015-0.8YML-TR
MIC2015-0.8YML-TR
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC DISTRIBUTION SW 0.8A 6-MLF
Na zalogi: 67130 pcs
Prenesi: MIC2015-0.8YML-TR.pdf
RFQ
MIC2015-0.8YM6-TR
MIC2015-0.8YM6-TR
Opis: IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-6
Na zalogi: 72528 pcs
Prenesi: MIC2015-0.8YM6-TR.pdf
RFQ
MIC2015-1.2YM6
MIC2015-1.2YM6
Opis: IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-6