MIC29150-12BT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29150-12BT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC29150-12BT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3
Podatkovni listi: MIC29150-12BT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC29150-12BT
Številka dela MIC29150-12BT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 33756 pcs Podatkovni list MIC29150-12BT.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-220-3
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -