MIC2937A-12WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC2937A-12WU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 750MA TO263-3
Podatkovni listi: MIC2937A-12WU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC2937A-12WU
Številka dela MIC2937A-12WU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 12V 750MA TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58936 pcs Podatkovni list MIC2937A-12WU.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.75V @ 750mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja TO-263-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 576-2234
MIC2937A-12WU-ND
MIC2937A12WU
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 750mA TO-263-3
Tok - Supply (Max) 16mA Trenutni - Quiescent (Iq) 300µA
Trenutni - izhod 750mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela MIC2937A-12
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC2937A-3.3BU
MIC2937A-3.3BU
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 750MA TO263-3