MIC29710-3.3BT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29710-3.3BT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC29710-3.3BT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LDO 7.5A 3.3V TO220-3
Podatkovni listi: MIC29710-3.3BT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC29710-3.3BT
Številka dela MIC29710-3.3BT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LDO 7.5A 3.3V TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 11467 pcs Podatkovni list MIC29710-3.3BT.pdf
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 2.25 V ~ 16 V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število izhodov 1