MIC3291-25YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC3291-25YML-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC3291-25YML-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC LED DRIVER RGLTR 1.2A 8MLF
Podatkovni listi: MIC3291-25YML-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC3291-25YML-TR
Številka dela MIC3291-25YML-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC LED DRIVER RGLTR 1.2A 8MLF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79030 pcs Podatkovni list MIC3291-25YML-TR.pdf
Napetost - napajanje (min) 2.5V Napetost - napajanje (maks.) 6.5V
Napetost - izhod - Tip DC DC Regulator
Topologija Step-Up (Boost) Paket naprave za dobavitelja 8-MLF® (2x2)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® Druga imena 576-3861-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Pogostost 1.2MHz Zatemnitev -
natančen opis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 1.2A (Switch) 8-MLF® (2x2) Trenutni - izhod / kanal 1.2A (Switch)