MIC37100-1.5BS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37100-1.5BS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC37100-1.5BS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT223
Podatkovni listi: MIC37100-1.5BS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
858 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC37100-1.5BS
Številka dela MIC37100-1.5BS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 96134 pcs Podatkovni list MIC37100-1.5BS.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A SOT-223
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -