MIC37101-1.5YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37101-1.5YM-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC37101-1.5YM-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 1A 8SOIC
Podatkovni listi: MIC37101-1.5YM-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC37101-1.5YM-TR
Številka dela MIC37101-1.5YM-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62669 pcs Podatkovni list MIC37101-1.5YM-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC37101-1.5YM TR
MIC37101-1.5YM TR-ND
MIC37101-1.5YMTR
MIC37101-1.5YMTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A 8-SOIC
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable