MIC37150-1.5WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37150-1.5WR-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC37150-1.5WR-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-3
Podatkovni listi: MIC37150-1.5WR-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC37150-1.5WR-TR
Številka dela MIC37150-1.5WR-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64405 pcs Podatkovni list MIC37150-1.5WR-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja S-PAK-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Spak-3 (3 Leads + Tab) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC37150-1.5WR TR
MIC37150-1.5WR TR-ND
MIC37150-1.5WRTR
MIC37150-1.5WRTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A S-PAK-3
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -