MIC39300-2.5WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC39300-2.5WU-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-3
Podatkovni listi: MIC39300-2.5WU-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC39300-2.5WU-TR
Številka dela MIC39300-2.5WU-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41436 pcs Podatkovni list MIC39300-2.5WU-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja TO-263-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 576-1179-2
MIC39300-2.5WU TR
MIC3930025WUTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-263-3
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela MIC39300-2.5
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC39301-1.8BT
MIC39301-1.8BT
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5
Na zalogi: 26234 pcs
Prenesi: MIC39301-1.8BT.pdf
RFQ
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-3
Na zalogi: 30286 pcs
Prenesi: MIC39300-2.5BT.pdf
RFQ
MIC39300-2.5WU
MIC39300-2.5WU
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-3