MIC3975-1.8YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC3975-1.8YMM-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC3975-1.8YMM-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP
Podatkovni listi: MIC3975-1.8YMM-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC3975-1.8YMM-TR
Številka dela MIC3975-1.8YMM-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59047 pcs Podatkovni list MIC3975-1.8YMM-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 750mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC3975-1.8YMM TR
MIC3975-1.8YMM TR-ND
MIC3975-1.8YMMTR
MIC3975-1.8YMMTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 750mA 8-MSOP
Trenutni - izhod 750mA Nadzorne funkcije Enable