MIC4576-3.3WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC4576-3.3WU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC4576-3.3WU
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Podatkovni listi: MIC4576-3.3WU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC4576-3.3WU
Številka dela MIC4576-3.3WU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38208 pcs Podatkovni list MIC4576-3.3WU.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-263-5 Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 576-1532-5
MIC4576-3.3WU-ND
MIC457633WU
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 200kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Trenutni - izhod 3A Številka osnovnega dela MIC4576