MIC47050-1.8YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC47050-1.8YML-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC47050-1.8YML-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LDO 1.8V 0.5A 6MLF
Podatkovni listi: MIC47050-1.8YML-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MIC47050-1.8YML-TR
Številka dela MIC47050-1.8YML-TR Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC REG LDO 1.8V 0.5A 6MLF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5373 pcs Podatkovni list MIC47050-1.8YML-TR.pdf
Napetost / tok - izhod 1 - Napetost - Vhod Up to 3.6V
Napetost - razčlenitev 6-MLF® (2x2) Serija -
RoHS Status Digi-Reel® Topologija regulatorja 500mA
Polarizacija 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® Druga imena 1611-MIC47050-1.8YML-DKR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 0.044V @ 500mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca MIC47050-1.8YML-TR Frekvenca - preklop Positive Fixed
Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 500mA 6-MLF® (2x2) Opis IC REG LDO 1.8V 0.5A 6MLF
Trenutni - izhod 1.8V Tok - meja (min) 1