MIC49150-1.5WR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49150-1.5WR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC49150-1.5WR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-5
Podatkovni listi: MIC49150-1.5WR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC49150-1.5WR
Številka dela MIC49150-1.5WR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42659 pcs Podatkovni list MIC49150-1.5WR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja S-PAK-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 576-2347
MIC49150-1.5WR-ND
MIC4915015WR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A S-PAK-5
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela MIC49150
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC49150-1.5BR
MIC49150-1.5BR
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-5
Na zalogi: 24021 pcs
Prenesi: MIC49150-1.5BR.pdf
RFQ
MIC49150-1.5YMM
MIC49150-1.5YMM
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A 8MSOP
Na zalogi: 53290 pcs
Prenesi: MIC49150-1.5YMM.pdf
RFQ
MIC49150-1.5WR-TR
MIC49150-1.5WR-TR