MIC5209-1.8YU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-1.8YU-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MIC5209-1.8YU-TR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263-5
Podatkovni listi: MIC5209-1.8YU-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MIC5209-1.8YU-TR
Številka dela MIC5209-1.8YU-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55543 pcs Podatkovni list MIC5209-1.8YU-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena MIC5209-1.8YU TR
MIC5209-1.8YU TR-ND
MIC5209-1.8YUTR
MIC5209-1.8YUTR-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA TO-263-5
Tok - Supply (Max) 25mA Trenutni - Quiescent (Iq) 170µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela MIC5209
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MIC5209-1.8BU TR
MIC5209-1.8BU TR
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263-5